درباره


m9574

محمد احمدی اکبری دانشجو مهندسی اجرایی عمران در دانشگاه فنی و حرفه‌ای (دانشکده شماره ۱ تبریز) است، او به تحقیق و یادگیری در حوزه رشته تخصصی خود علاقه دارد و در حال حاضر مشغول نگارش مقالاتی درزمینه مهندسی عمران برای ارائه به کنفرانس‌های علمی مهندسی عمران است.


درباره وب‌سایت

دلیل اصلی راه‌اندازی سایت معرفی و ارائه رزومه کاری بنده است که سعی دارم در سال‌های پیش رو اطلاعات خودم رو بالا برده و آنچه در اینترنت به دنبال آن هستم را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارم.

بدیهی است که تمامی اطلاعات آپلود شده روی سایت حاصل تفکر یا پژوهش من نیست و من اطلاعات به اشتراک گذاشته‌شده را از سطح اینترنت جمع‌آوری می‌کنم و سعی دارم مفاهیم را در درجه اول خودم بیاموزم و بعد آن را از طریق سایت به شما عزیزان انتقال دهم.

امیدوارم روزی این سایت شخصی به منبعی قابل‌اطمینان از مقالات کوتاه مهندسی عمران به زبان فارسی تبدیل شود، مطمئناً مطالب خالی از اشکال نیست، خوشحال می‌شوم اشتباهات من را در قسمت نظرات گوشزد کنید، ارادتمند محمد احمدی اکبری


می‌توانید من را در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید و یا از طریق ایمیل با من تماس بگیرید، آدرس تمامی اکانت های رسمی من در شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های علمی را در آخر همین صفحه لینک می‌کنم:

اینستاگرام ◊ لینکدین ◊ تلگرام ◊ آپارات

orcid ♦ google scholar ♦ academia ♦ researcherid ♦ researchgate


برای هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا موضوعات دیگر فقط از طریق ایمیل‌های موجود در برگه تماس با ما اقدام فرمایید.